هر آنچه دوست دارید در مورد بیده بدانید

هر آنچه دوست دارید در مورد بیده بدانید

شنبه 15 شهریور ماه 1399

در مورد تمیز کردن و خشک کردن خود پس از استفاده از توالت فرنگی، در واقع تنها گزینه آب و دستمال کاغذی  است. به جای این کار می توانید از بیده های دیجیتال استفاده کنید.

bidet چیست؟

bidet  یک درب بیضی شکل که جایگزین درب توالت فرنگی شده و بسیار کم حجم می باشد. این دستگاه کار شستشو را به صورت کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست انجام می دهد و از بدن شما در برابر نفوذ میکروب ها) که به علت آناتومی بدن انسان همچنین فضای محدود در توالت فرنگی و نوع شستشو و طهارت ( محافظت می کند.

 

چگونه کار می کند؟

با ترکیب کردن آب و هوا و تنظیم نازل ها با کیفیت و دقت بالایی کار شستشو را انجام می دهد.

 

چه کسانی می تواند از یک بیده دیجیتال استفاده کند؟

 

تمام کسانی که از توالت فرنگی استفاده می نمایند. از جمله افرادی که دارای مشکلات مفصلی، از کار افتادگی و شکستی دست هستند و نمی توانند خود را نظافت کنند ،و یا از هر مشکل حرکتی دیگری رنج می برند ، به یک بیده احتیاج دارند. واضح است استفاده از توالت فرنگی یا ایرانی که دارای شستشوی دستی است کاری بسیار دشوار و غیر بهداشتی می باشد.

مراقبان و پرستاران سالمندان و معلولان نیز که کار ناخوشایند تمیز کردن این افراد را بر عهده دارند با استفاده از دیجیتال بیده می توانند از انجام دادن این کار صرف نظر کنند.این دستگاه با استفاده از فشار و جریان آب ، عمل شستشو را به راحتی انجام می دهد.

 

مزایای استفاده از بیده

این محصول نسبت به توالت فرنگی معمولی از بهداشت بیشتری برخوردار است .بیده دیجیتال باعث پاکسازی کامل روده می شود . به طور معمول حدود 8 نفر از 10 نفر مردم دارای مشکل بواسیر، یبوست و مشکلات مقعدی می باشند.شستشو با آب گرم و خشک کردن توسط هوا در سیستم بیده باعث تحریک، افزایش جریان خون دراطراف مقعد، کم شدن درد و ایجاد حرکات روده ای ملایم و نهایتـا منجر به دفـع راحت تر مـی شود.

 

یک صندلی bidet شامل گرمکن سیتینگ جهت خشک بودن همیشگی سطح تماس دستگاه با بدن، استریل شدن محل نشیمن  می شود .دارای نازل های ضد زنگ با تنظیمات خاص و تنظیم دمای آب خروجی با کنترل های ثابت و متحرک همراه با خشک کن با هوا می باشد. این سیستم گرمایشی دارای صرفه جویی چشمگیری در مصرف آب و برق است.

صندلی های bidet الکترونیکی فقط باید به یک پریز برق متصل شوند و از اتصال آب موجود به مخزن توالت استفاده کنند.

 

بیشتر بدانید:

دیجیتال بیده کووی

فاکتور های مهم در انتخاب دستگاه تصفیه هوا

چگونه سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنیم

استفاده از دستگاه تصفیه هوا برای بهبود سلامت

درمان افسردگی با اب قلیایی امکان پذیره ؟