خشک کن لباس WT5011V

خشک کن لباس WT5011V | ماشین خشک کن لباس |

وضعیت:

150000000 ریال

ماشین خشک کن لباس BOOMANN  مانند یک ماشین لباسشویی است با این تفاوت که دستگاه خشک کن لباس فقط وظیفه خشک کردن لباس را برعهده دارد. اغلب خشک کن ها یک مخزن دوار دارند که هوای گرم داخل آن ها به جریان در می آید.بر خلاف ماشین لباسشویی ها که تفاوت های زیادی با هم دارند، اکثر خشک کن ها شبیه یکدیگر هستند. خشک کن ها دارای سرعت چرخش کمتری نسبت به ماشین لباس شویی هستند به همین علت لباس ها پس از خشک شدن چروک ندارند.ماشین خشک کن بومن ساخت کشور آلمان می باشد.

 

طرز کار ماشین خشک‌کن لباس به این صورت است که ابتدا سینی پرز گیر دستگاه خشک‌کن را پیداکرده و آن را از دستگاه بیرون بیاورید. سپس همه پرزها و نخ‌های روی آن را جدا کرده و آن‌ها کاملاً تمیز نمایید.

سینی خشک‌کن را در جای اصلی‌اش در ماشین خشک‌کن قرار دهید.

درب خشک‌کن را بازکرده و لباس‌های مرطوب را درون محفظه آن قرار دهید.

درب آن را ببندید و تنظیمات مناسب را برای لباس‌های موجود در خشک‌کن انتخاب نمایید.

دکمه شروع را بزنید.

به‌محض خشک شدن لباس‌ها ، آن‌ها را سریعاً از ماشین خشک‌کن خارج نمایید تا بر روی آن‌ها چروک‌های بیشتری نیافتد.

 

در هنگام استفاده از خشک‌کن چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

۱- هیچ‌وقت،بیشتر از ظرفیت خشک‌کن،لباس در داخل آن قرار ندهید.استفاده از خشک‌کنی که بیشتر ظرفیت آن خالی است ازنظر اقتصادی اصلاٌ مقرون‌به‌صرفه نیست. بنابراین در موقع خرید دقت کنید دستگاهی را انتخاب نمایید که متناسب با نیاز شما باشد.

۲- در هر بار استفاده لباس‌هایی که جنس مشابه دارند را باهم در داخل دستگاه قرار دهید و برای هر دسته از لباس‌ها ،برنامه مخصوص به آن را اجرا کنید.

۳- در خشک‌کن‌هایی که مانند ماشین لباسشویی هستند ،تا جایی که ممکن است از گزینه حداکثر خشک‌کردن استفاده نکنید.