دستگاه تصفیه هوا و بهبود سلامت

استفاده از تصفیه هوا برای بهبود سلامت

دوشنبه 5 آبان ماه 1399

 

16 مزیت شگفت انگیز دستگاه تصفیه هوا برای سلامتی که شما نمی دانید

امیدوارم محصولاتی را که توصیه می کنم دوست داشته باشید! وقتی از طریق پیوندهای سایت pegahansepehr.ir خرید می کنید ،ارسال و نصب کالا به صورت رایگان انجام می گیرد."

سلامتی شما بسیار مهم است. به همین دلیل است که باید از خود مراقبت کنید.  همیشه توصیه می شود روی سلامتی خود سرمایه گذاری کنید تا بتوانید طولانی زندگی کنید.

 

بسیاری از افراد خود را درگیر فعالیتهایی می کنند که منجر به عوارض جدی در سلامتی آنها می شود. بهترین کار این است که عادت های سالم و هر کاری را که مانع از ابتلا به بیماری ها می شود انجام دهید.

 

درست است که اگر می خواهید زندگی سالم داشته باشید ، باید یک رژیم متعادل داشته باشید و به طور منظم ورزش کنید. اما این به تنهایی سلامتی را تضمین نمی کند. به هوایی که تنفس می کنید فکر کنید. این چیزی است که بسیاری از مردم تمایل به نادیده گرفتن آن دارند.

 

 استفاده از دستگاه تصفیه هوا برای بهبود سلامت

دسترسی سریع به مقالات
از آلرژی جلوگیری می کند

حشرات سمج را از بین می برد

از آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری می کندآرامش می بخشد
با آسم مبارزه می کنداسترس را کاهش می دهد
فشار خون را در حد طبیعی نگه می داردازاحساس خفگی جلوگیری می کند
سیستم ایمنی را بهبود می بخشدایجاد اثر آرامش بخش
کیفیت خواب را بهبود می بخشدترکیبات آلی فرار را از بین می برد
میکروب های معمولی را از بین ببریدهزینه های پزشکی را کاهش می دهد
بوهای بد را از بین می بردچرا دستگاه تصفیه هوا سلامت شماست
حالت شما  را بهبود می بخشد 

مادر دنیایی زندگی میکنیم که به خاطر وجود کارخانه های متعدد و صنعتی شدن کلان شهرها دارای آلودگی بسیار زیادی هست. هوایی که در آن نفس می کشیم آلوده است. هوای سمی هر لحظه تولید می شود. وقتی این مواد استنشاق می شوند ، بر سلامتی ما تأثیر منفی می گذارند. به همین دلیل بیماری هایی مانند سرطان ریه در حال افزایش است.

 

هوای آلوده حاوی سموم ، آلاینده های آلی و مواد سرطان زا است. اگر می خواهید سالم بمانید ، باید اطمینان حاصل کنید که هوای تنفسی شما فاقد این مواد است. چگونه آنها را حذف کنیم؟ پاسخ ساده است. شما به دستگاه تصفیه هوا نیاز دارید.

 

در سال 2020 انواع زیادی دستگاه تصفیه هوا  در بازار وجود دارد. همه آنها عملکرد عالی ندارند. شما باید بهترین ها را انتخاب کنید. یک دستگاه تصفیه هوا با کیفیت بالا باید  هوا را تصفیه کند و اکسیژن بیشتری را برای نفس کشیدن به شما بدهد.

در این بحث ، ما قصد داریم مزایای دستگاه تصفیه هوا برای سلامتی را بررسی کنیم. این امر شما را به خرید آن ترغیب می کند تا بتوانید در یک محیط سالم زندگی کنید.

 

برای خرید دستگاه تصفیه هوا صبر نکنید تا دچار مشکلات تنفسی شوید. بهتر است هرچه زودتر این کار را انجام دهید. پیشگیری بهتر از درمان است.

 

مزایای بهداشتی انواع دستگاه تصفیه هوا


پدر و دختر با دستگاه تصفیه هوا در آرامش کامل به سر می برند

 

دستگاه تصفیه هوا از آلرژی جلوگیری می کند


 

عطسه کودک در کنار  حیوانات خانگی یکی از نشانه های آلرژی کودکان می باشد .

 

همانطور که قبلاً گفته شد ، هوای آلوده حاوی موادی است که می تواند در برخی افراد واکنش های آلرژیک ایجاد کند. چنین افرادی در تنفس دچار مشکل می شوند وتب بالا را تجربه می کنند و این باعث ناراحتی آنها می شود. برای نکات بیشتر درباره آلرژی را در این دستگاه تصفیه هوا از آلرژی جلوگیری می کند را بخوانید.

 

از آنفولانزا و سرما جلوگیری می کند


 

آنفولانزا و سرماخوردگی بیماری های انتقال یافته از طریق هوا هستند. وقتی افراد هوای آلوده را استنشاق می کنند ، شیوع این بیماری ها افزایش می یابد. زمانیکه خود را در معرض گرد و غبار قرار می دهید و ذرات گرد و غبار را تنفس می کنید، این ذرات وارد ریه ها می شوند و ممکن است آنفولانزا ایجاد کند. آیا هوای سرد بر شما تأثیر می گذارد؟ این از آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری می کند را بخوانید.

 

بهترین کار این است که یک دستگاه تصفیه هوابخرید و آن را در خانه یا محل کار خود قرار دهید. دستگاه های تصفیه هوا گرد و غبار و میکروب های موجود در هوا را از بین می برد واین امکان را به شما می دهد که هوای پاکیزه را تنفس کنید. به این ترتیب از آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری می شود.

 

با آسم مبارزه می کند

 مبتلایان به آسم

 

آسم یک بیماری ریوی است که تعداد قابل توجهی از مردم را تحت تأثیر قرار می دهد. برخی در طول زندگی با آن مبارزه می کنند. آنها مقدار زیادی پول برای درمان هزینه می کنند. اگر بتوانید به خوبی از ریه های خود مراقبت کنید ، احتمال ابتلا به آسم بسیار ناچیز است.

به همین دلیل به دستگاه تصفیه هوا نیاز دارید. دستگاه های تصفیه هوا توانایی استثنایی در تصفیه هوای اطراف را دارد تا ریه های شما بتوانند اکسیژن تمیز دریافت کنند. ریه های شما سالم خواهند ماند وعمر طولانی خواهید داشت. اما اگر درحال حاضربه این بیماری مبتلا هستید ، دستگاه تصفیه هوا از وخیم شدن آن جلوگیری می کند.

شما می توانید مقاله "چگونه می توان بدون اسپری آسم از یک حمله آسم زنده ماند؟" را مطالعه کنید.

 

فشار خون را در حد طبیعی نگه می دارد

فشار خون شما باید همیشه در سطح طبیعی باشد. اگر بالا می رود ، بیمار هستید. تحقیقات ثابت کرده است که هوای آلوده فشار خون را افزایش می دهد. در محیط خانه ما ، هوا می تواند توسط گرد و غبار ، دود و اسپری هایی که ما اغلب استفاده می کنیم آلوده شود. دستگاه تصفیه هوا ، تمام آلودگی های موجود در هوای داخلی را از بین می برد تا بتوانید اکسیژن بیشتری استنشاق کنید.

دستگاه تصفیه هوا  به شما کمک می کند تا فشار خون و ضربان قلب خود را در حد طبیعی نگه دارید. شما دچار عارضه قلبی نخواهید شد. در اینجا 10 روش برای کنترل فشار خون بالا بدون دارو استفاده از دارو را بیان می کنیم.

 

سیستم ایمنی را بهبود می بخشد

سیستم ایمنی بدن به مبارزه با ارگانیسم های بیماریزا مانند باکتری ها ، ویروس ها و قارچ ها کمک می کند واز بیمار شدن ما جلوگیری می کند. قدرت سیستم ایمنی از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

 

افراد مبتلا به بیماری هایی مانند HIV / AIDS و سرطان سیستم ایمنی ضعیفی دارند. این باعث می شود در معرض بسیاری از بیماری ها قرار بگیرند. به همین دلیل به راحتی بیمار می شوند. خبر خوب این است که شما می توانید با استفاده از دستگاه تصفیه هوا سیستم ایمنی بدن خود را بهبود بخشید.

 

دستگاه تصفیه هوا می تواند مواد سمی را از هوا خارج کند. در صورت استفاده از دستگاه تصفیه هوا سیستم ایمنی بدن شما با بسیاری از بیماری ها که علت اصلی ایجاد آنها هوای آلوده می باشد مبارزه نخواهد کرد و این عمل سیستم ایمنی شما را تقویت می کند.در این صورت شما فقط باید رژیم غذایی مناسب خود را ادامه دهید. در اینجا به ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه هوا اشاره خواهیم کرد.

 

در پایان این مقاله ، می توانید در مورد چگونگی تقویت سیستم ایمنی بدن خود بیشتر بدانید؟

 

کیفیت خواب را بهبود می بخشد

هوای آلوده در خواب شما اختلال ایجاد می کند ، زیرا باعث کلافگی شما  در خواب می شود. ممکن است استنشاق بوی بد را تجربه کنید یا فقط در تنفس طبیعی شما تداخل ایجاد کند. وقتی در اتاق خواب خود احساس آشفتگی می کنید ، خوابیدن برای شما آسان نخواهد بود.

 

اما هنگامی که یک دستگاه تصفیه هوا نصب می کنید ، متوجه می شوید که می توانید مانند یک کودک راحت بخوابید. بنابراین ، اگر می خواهید کیفیت خواب خود را بهبود ببخشید ، به فکر خرید یک دستگاه تصفیه هوا به انتخاب خود باشید.

 

برای کسب راهنمایی بیشتر در مورد چگونگی بهبود خواب خود ، لطفاً این "12 نکته ساده برای بهبود خواب خود" را بخوانید.

 

 

آرامش می بخشد

 

مرد در حال استراحت

 

بعضی از افراد همیشه نگرانند که هوای آلوده چه بلایی سرشان می آورد. آنها در محیطی کار می کنند که هوا به شدت آلوده است.

 

و می دانند که هوای آلوده می تواند در آینده سلامتی آنها را به خطر بیندازد ولی هیچ اقدامی نمی کنند. فقط یک تصفیه کننده هوا را در خانه خود نصب کنید و آرامش خاطر را با آن تجربه کنید.

 

همچنین ، در اینجا" 40 راه برای ایجاد آرامش ذهنی" آورده شده است که ممکن است علاقه مند باشید آنها را بخوانید.

 

 

 

میکروب های معمولی را از بین ببرید

 

میکروب های معمولی


جدا از مواد سمی ، میکروب های زیادی در هوا وجود دارند که باعث بیماری می شوند.برخی از دستگاه تصفیه هوا دارای فیلترهای میکروب کش هستند که به از بین بردن میکروب ها از هوا کمک می کنند.

برای دانستن اینکه چگونه می توان میکروب های رایج را به سرعت از بین برد ، این مقاله "از بین بردن فوری برای از بین بردن میکروب های خانگی" را بخوانید؟

 

بوهای بد را از بین می برد


 

هیچ کس نمی خواهد هوایی را که بوی بد می دهد تنفس کند. اما اگر با یک سیگاری زندگی می کنید ، احتمالاً این را تجربه خواهید کرد.

 

به همین دلیل خرید دستگاه تصفیه هوا برای شما ضروری است. دستگاه تصفیه هوای نایس دارای فیلتر کربن است که بوی بد را جذب می کند. این باعث می شود که شما هوای سالم استنشاق کنید.

 

در مورد روشهای از بین بردن بوی بد در این بوهای بد را از بین می برد می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

حشرات سمج را از بین می برد

  

 

یک دستگاه تصفیه هوا به از بین بردن حشرات سمج مانند پشه کمک می کند که حتی هنگام اسپری حشره کش ها نمی میرند. تصفیه هوا از ابتلا به مالاریا در شما و خانواده تان جلوگیری می کند واین مطلبی است که تعداد کمی از مردم از آن مطلع هستند.

 

همچنین ، لطفاً این مقاله "آفات خانگی رایج چیست و چگونه از شر آن خلاص شویم؟" مطالعه کنید.

 

 حال شما را بهبود می بخشد

 

دستگاه تصفیه هوا وسیله ای عالی برای بهبود روحیه است.

هنگام تنفس عمیق و استنشاق اکسیژن تازه احساس خوبی خواهید داشت. این عمل روحیه شما را بهبود می بخشد. هنگامی که روحیه خوبی دارید ، می توانید کارهای بسیار بهتری انجام دهید.

 

اگر دستگاه تصفیه هوا دارید ، می توانید با خواندن این مقاله "31 راه برای تقویت روحیه به طور طبیعی" را مطالعه کنید.

 

استرس را کاهش می دهد

بهبود حالت از  غمگین به شاد

 

 

مطالعات نشان می دهد افرادی که هوای پاک تنفس می کنند در مقایسه با افرادی که در محیط هوای آلوده زندگی می کنند کمتر دچار استرس می شوند. اگر می خواهید استرس را کاهش داده و بهره وری خود را بهبود ببخشید ، بهتر است نصب دستگاه تصفیه هوا را در نظر بگیرید.

 

همچنین ، مقاله ی "10 تکنیک آرامش که سریع استرس را کاهش می دهد"را مطالعه بفرمایید.

 

ازاحساس خفگی جلوگیری می کند

احساس خفگی


اگر می خواهید سالم باشید باید از ماندن در اتاق های پر از فشار خودداری کنید. گردش هوا درچنین اتاقی ضعیف است. با استفاده از دستگاه تصفیه هوا می توانید گردش هوا را بهبود بخشید و به گردش 5 یا 6 بار هوا در ساعت کمک می کند. این از احساس خفگی شما جلوگیری می کند.

می توانید مقاله "دستگاه تصفیه هوا می تواند به شما کمک کند راحت تر نفس بکشید" را مطالعه فرمایید.

 

 

 

دستگاه های تصفیه هوای یونی برای تولید یون های منفی طراحی شده اند. چنین یون هایی باعث می شوند احساس آرامش و راحتی داشته باشید. این تأثیر مثبتی بر سلامتی شما دارد.

برای تاثیر اثر بخشی یون بر سلامتی این مقاله را مطالعه فرمایید.

ترکیبات آلی فرار را از بین می برد

تجمع مواد شیمیایی در فضای بسته باعث بالا رفتن فشار هوا می شود و می توانند اثرات مضری بر سلامتی داشته باشند. آنها می توانند باعث سرطان و بیماری های دیگر شوند. دستگاه تصفیه هوا این توانایی را دارد که ترکیبات آلی فرار را از هوا خارج کند تا بتوانید در یک محیط سالم تنفس کنید.

 

هزینه های پزشکی را کاهش می دهد

 

 

بسیاری از افراد مبتلا به بیماری های تنفسی هزینه های زیادی را در بیمارستان ها برای خرید دارو مصرف می کنند. برخی از این بیماری ها قابل پیشگیری هستند. بنابراین ، با نصب دستگاه تصفیه هوا در خانه ، از بیماری هایی مانند آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری می شود. این کار شما را از هزینه های پزشکی غیرضروری نجات می دهد.

 

چرا دستگاه تصفیه هواضامن سلامت شماست

از بسیاری از مزایای سلامتی که در بالا توضیح داده شد ، کاملاً مشهود است که یک دستگاه تصفیه هوا درمانی برای بیماری ها و ضامن سلامتی شماست. از ابتلا به بیماری های تنفسی مانند آسم ، سرطان ریه ، آنفولانزا ، سرماخوردگی و موارد دیگر جلوگیری می کند.

 

این آلودگی های مختلف هوا مانند باکتری ها ، ویروس ها ، قارچ ها ، گرده ها ، مواد آلرژی زا و موارد دیگر را از بین می برد. همچنین به از بین بردن حشرات مانند پشه هایی که مالاریا را منتقل می کنند کمک می کند.

 

این تجهیزات از ابتلا به برخی از عفونت ها جلوگیری می کند. با استفاده از دستگاه تصفیه هوا می توان با بیماری هایی مانند آنفولانزا و سرماخوردگی مقابله کرد. این امر آن را به عنوان یک درمانگرعالی وحافظ سلامتی شما به حساب می آورد.

نتیجه گیری:

تا این مرحله ، شما هم اکنون چندین مزیت تصفیه کننده هوا برای سلامتی را می دانید.از آلرژی جلوگیری می کند ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند ، از آنفلوآنزا ، سرما و آسم پیشگیری می کند ، استرس را کاهش می دهد ، خلق و خوی را بهبود می بخشد ، اثر آرامش بخشی ایجاد می کند ، آلاینده های هوا را از بین می برد و موارد دیگر.

 

از آنجا که ما در محیطی زندگی می کنیم که به طور مداوم آلوده است ، شما باید یک دستگاه تصفیه هوا نصب کنید. این از اثرات منفی آلاینده های هوا جلوگیری می کند. سرمایه گذاری در سلامتی همیشه خوب است. این امر باعث می شود زندگی طولانی و سالمی داشته باشید.

 

امروز تصمیم بگیرید و برای دیدن بهترین دستگاه تصفیه هوا در بازار اینجا کلیک کنید. بعداً از خودتان تشکر خواهید کرد.

 

بیشتر بدانید:

 

فاکتور های مهم در انتخاب دستگاه تصفیه هوا

انواع فیلتر ها و کارایی آن

خرید یک تصفیه کننده هوا برای خانه

تفاوت های فیلتر الپا با فیلتر هپا در چیست؟

فیلتر های کربن اکتیو در تصفیه هوا